E2E-X23C130-R 5M
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.906" (23mm) IP67, IP69K Cylinder, Threaded - M30
SENSOR INDUCT 23MM NPN M30 NO
- 型號:
- E2E-X23C130-R 5M
- 品牌:
- Omron Automation and Safety
- Sensing Distance
- 0.906" (23mm)
- Output Type
- NPN-NO, 3-Wire
- Response Frequency
- 200Hz
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V
- Termination Style
- Cable Leads
- Operating Temperature
- -25°C ~ 70°C